קצת עלינו

קטה נדל"ן הינה חברה פרטית שמתמחה בבנייה רוויה למגורים.
החברה הינה חברת יזמית וקבלנית המבצעת את כלל הפרויקטים שלה בעצמה, האני מאמין שלה הוא שליטה עצמאית ומלאה בכל תחומי פעילותה.

יושרה, נחישות והצלחה הן אבני הדרך שעליהן צועדת החברה, ועל כן היא מקפידה על ליווי הפרויקט מתחילתו ועד סופו – תוך הקפדה יתרה על איכות ורמת בנייה גבוהה, ותוך כדי שמירה על קשר רציף עם כלל הרוכשים ויצירת תחושת משפחתית.

קטה נדל"ן מתנהלת בשיקול דעת כלכלי לאורך שנים רבות המבוסס על הון עצמי מוצק, תוך שיתוף פעולה עם הבנקים המרכזיים ושותפים אסטרטגים בעלי שם. הקבוצה הטמיעה בתוכה תהליכי ניהול, ביצוע ובקרה מובנים, אשר מקנים תחושת ביטחון ויציבות לעובדי החברה, שותפים עסקיים ,ספקים וקבלני משנה.

איתנותה הפיננסית, שירות הלקוחות המקצועי, וכך גם איכות בנייה חסרת פשרות, מעמידים את הקבוצה בחוד החנית של חברות הבנייה בארץ, ומאפשרים ללקוחותיה חוויית קנייה בראש שקט.

פעילות החברה

בנייה רוויה למגורים

לחברתנו ניסיון רב בבניה רוויה למגורים ובונה מאות יחידות בשנה בשיטות ובטכנולוגיה המתקדמות ביותר.

נכסים מניבים

החברה מחזיקה בבעלותה מס' בניינים להשכרה לטווח ארוך במסגרת "חוק עידוד להשקעות הון" ובנכסים מניבים נוספים אשר תורמים לאיתנותה הפיננסית

התחדשות עירונית

חברתנו מתמחה בייזום וביצוע של פרויקטים תמא 38/2 ופינוי פינוי. אנו מלווים את הדיירים לאורך כל הפרויקט החל משלב התכנון ועד לשלב מסירת המפתח.

פרויקטים בשיווק

TWELVE

גבעת שמואל
false

Kata Gimel- לוחמי הגטו 35

פתח תקווה
false

Kata Gimel- ניר 15

פתח תקווה
true

Kata Gimel- ניר 18

פתח תקווה
false

הנשיאים 57-59

פתח תקווה
false

אורלנסקי 22

פתח תקווה
false

שנחזור אליכם?